Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. 12-ti HODINOVÉ ZÁVODY DOSPĚLÝCH

14. 8. 2017

 

 

KNĚŽICKÁ 12 -ti HODINOVKA

 

                              S OBČERSTVENÍM A VĚCNÝMI CENAMI

 

KDY: ZAČÁTEK V SOBOTU 16. ZÁŘÍ 2017   ČAS: 7.00 hod.

KONEC V SOBOTU 16. ZÁŘÍ 2017 ČAS: 19:00 hod.

KDE: RYBNÍK OSECKÝ (NOVÝ) KNĚŽICE

PROGRAM:

 5.30 – 7.00 hod. prezentace a losování míst

7.00 hod. – začátek závodu

19:00 hod.  –  konec závodu  

19.30 hod. – vyhlášení výsledků a předání cen

OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO PO CELOU DOBU ZÁVODU

 

HODNOCENÍ: 1cm = 1bod /ušlechtilé ryby (kapr, lín, amur, štika,candát,okoun,sumec,tloušť

                                                                             úhoř, jeseter)/ ostatní ryby nebudou hodnoceny

PODMÍNKY:

  1. Závodu se mohou zúčastnit ženy a muži od 15 -ti let 

POČET STARTUJÍCÍCH JE OMEZEN NA 40 OSOB – DO ZÁVODU JE NUTNÉ SE REGISTROVAT NA TELEFONNÍM ČÍSLE:  724 150 703 NEBO EMAILEM NA ADRESU: petr.trejbal@seznam.cz

 

  • chytání na dva pruty (položená, plavaná) s háčkem bez protihrotu a jedním návazcem
  • každý závodník musí mít vyprošťovací zař.- peán, pinzeta, podběrák a vezírek
  • závodí se volným způsobem / vylosuj si místo, nakrm si, když chceš/
  • dodržování rybářské etiky a slušného chování

ZÁVODY SE KONAJÍ ZA KAŽDÉHO POČASÍ

ÚČASTNÍCI JSOU POVINNI DBÁT POKYNŮ POŘADATELŮ

 

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

1. Janda Milan

2. Jeník František

3. Charvát Stanislav

4. Techlovsky Jiří

5. Děček Milan 

6. Holman Jakub

7. Pavlásek Tomáš

8. Kocman Jindřich

9. Břichňáč Ladislav

10.Kalina Stanislav

11. Ort Josef

12. Kubový Vladimír

13. Děček Antonín

14. Říha Jan

15. Winterblom František

16. Klečák Miroslav

17. Mokrý Jan

18. Táborský Petr

19. Hlaváčková Vendula

20. Bradna

21. Bradna

22. Bradna

23. Bradna

24. Bradna

25. Nový Josef

26. Rohlíčková Jana

27. Suchánek Vladimír

28. Brzáková Jana

29. Koutský Miroslav

30. 

31. 

32.

33.

34.

35.

36.

37.

38.

39.

40.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář